°C

AZS AJP przegrywa w Krakowie

Koszykarki InvestInTheWest AZS AJP Gorzów przegrały z Wisła Kraków w kolejnym meczu Basket Ligi Kobiet.

Pierwsza kwarta wyrównana, a po 10 minutach był remis 19-19. W II Wisła stanęła mocno w obronie, a gorzowianki pudłowały. Do szatni, po 20 minutach, rywalki schodziły przy stanie 38-31 dla Wisły. W II połowie krakowianki były już wyraźnie lepsze i kontrolowały wynik. Wiślaczki wygrały ostatecznie 75-63.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.