°C

Stal po derbach: Plan runął po wypadku Thomsena

fot. Maciej Noskowicz
 

Czy ze zdrowym i będącym w pełni sił Andersem Thomsenem w składzie - truly.work Stal Gorzów byłoby stać na lepszy wynik w niedzielę w Zielonej Górze? Po dotkliwej porażce w 98. Derbach Ziemi Lubuskiej - m.in. o tym mówił trener "żółto-niebieskich".

Stanisław Chomski – rzecz jasna był niepocieszony po derbowym spotkaniu, który jego zespół przegrał wyraźnie – 33:57. Czy faktycznie z Thomsenem byłoby lepiej? Doświadczony szkoleniowiec swoją wypowiedź zaczyna jednak od innej kwestii:

Zdecydowany lider Stali – nie tylko w tym meczu, ale całym dotychczasowym sezonie chwalił przygotowanie zielonogórskiego toru. W końcu akcje i ściganie z udziałem Bartosza Zmarzlika były ozdobą niedzielnego pojedynku:

Dla Szymona Woźniaka spotkanie w Zielonej Górze było powrotem do jazdy po problemach zdrowotnych. 5 punktów z bunusem to nie jest zapewne szczyt marzeń tego żużlowca, jednak przyznał on, że musi jeszcze na spokojnie przeanalizować ten występ:

3 „oczka” z bunusem wywalczył w tym spotkaniu starszy i bardziej doświadczony z gorzowskich juniorów. Rafał Karczmarz nie był jednak zadowolony z osiągniętego przez siebie rezultatu:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku