°C

Falubaz po derbach: Radość z wysokiego wyniku

fot. Maciej Noskowicz

Żużlowcy Stelmet Falubazu Zielona Góra zainkasowali trzy punkty po ponownym pokonaniu truly.work Stali Gorzów w obecnym sezonie PGE Ekstraligi. Po meczu nasi reporterzy rozmawiali z menadżerem zwycięzców oraz kilkoma zawodnikami.

Adam Skórnicki po ostatnim biegu tryskał humorem i powiedział nam m.in. o tym – kogo postawa w niedzielę ucieszyła go najbardziej. Okazuje się, że menadżer Falubazu wskazał Michaela Jepsena Jensena, który zdobył tego dnia 11+3:

Najwięcej punktów dla Falubazu zdobył w spotkaniu przeciwko gorzowianom Patryk Dudek – 12+2. Popularny „Duzers” cieszył się szczególnie z faktu, że praktycznie cały jego zespół pojechał dobrze, ale mówił nam też jak podchodzi do pojedynków z Bartoszem Zmarzlikiem:

Martin Vaculik, który jeszcze w zeszłym sezonie ścigał się w barwach Stali, a obecnie punktuje dla Falubazu – po spotkaniu podziękował za walkę kolegom ze swojej byłej ekipy:

Z kolei młodzieżowiec Norbert Krakowiak przyznał, że ranga pojedynków zielonogórsko-gorzowskich ma bardzo duże znaczenie – właściwie największe obok fazy play off:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.