°C

Falubaz po derbach: Radość z wysokiego wyniku

fot. Maciej Noskowicz
 

Żużlowcy Stelmet Falubazu Zielona Góra zainkasowali trzy punkty po ponownym pokonaniu truly.work Stali Gorzów w obecnym sezonie PGE Ekstraligi. Po meczu nasi reporterzy rozmawiali z menadżerem zwycięzców oraz kilkoma zawodnikami.

Adam Skórnicki po ostatnim biegu tryskał humorem i powiedział nam m.in. o tym – kogo postawa w niedzielę ucieszyła go najbardziej. Okazuje się, że menadżer Falubazu wskazał Michaela Jepsena Jensena, który zdobył tego dnia 11+3:

Najwięcej punktów dla Falubazu zdobył w spotkaniu przeciwko gorzowianom Patryk Dudek – 12+2. Popularny „Duzers” cieszył się szczególnie z faktu, że praktycznie cały jego zespół pojechał dobrze, ale mówił nam też jak podchodzi do pojedynków z Bartoszem Zmarzlikiem:

Martin Vaculik, który jeszcze w zeszłym sezonie ścigał się w barwach Stali, a obecnie punktuje dla Falubazu – po spotkaniu podziękował za walkę kolegom ze swojej byłej ekipy:

Z kolei młodzieżowiec Norbert Krakowiak przyznał, że ranga pojedynków zielonogórsko-gorzowskich ma bardzo duże znaczenie – właściwie największe obok fazy play off:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku