°C

Lubuskich derbów czas! Falubaz powalczy ze Stalą. Startujemy o 19.30

 

Takie mecze kibice uwielbiają, bo takie mecze "od zawsze" wywołują największe emocje. W niedzielny wieczór żużlowe derby Ziemi Lubuskiej. Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmować będzie trulywork Stal Gorzów. Kto wygra?

Faworytami i to zdecydowanymi są zielonogórzanie. Falubaz wygrał pierwsze spotkanie w Gorzowie różnicą ośmiu punktów, a obecnie jest wyżej w tabeli i ma awans do play-offów na wyciągnięcie ręki. Z kolei Stal walczy o to, aby uniknąć udziału w meczach barażowych.

Wydaje się, że teoretycznie gospodarze mają – szczególnie na swoim torze – więcej pewniaków i ewentualna wygrana Stali byłaby dużą niespodzianką. Gorzowianie – poza świetnym Bartoszem Zmarzlikiem – nie prezentują się w tym sezonie wybornie. W derbach jednak – o czym przekonują często sami zawodnicy – dosłownie wszystko może się wydarzyć. 

W oczekiwaniu na żużlowe emocje zapraszamy do wysłuchania rozmów z menedżerami obu lubuskich drużyn:

Adam Skórnicki – Falubaz:

Stanisław Chomski – Stal: 

Początek meczu o godzinie 19.30. RElacje w Radiu Zachód, Radiu Zielona Góra i Radiu Gorzów 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku