°C

Stilon grał z Niemcami i sprawdzał czterech obcokrajowców

fot. Filip Górecki
 

Piłkarze Stilonu Gorzów przegrali u siebie 1:2 sparingowe spotkanie z występującym na szóstym poziomie rozgrywkowym FC Frankfurt nad Odrą.

W gorzowskim zespole testowanych było trzech Brazylijczyków: Murilo Maia i Giovani Parizzoto, którzy grali już w polskich klubach oraz Reginaldo Ramos, który przybył prosto z Brazylii. Wystąpił też Ukrainiec Serhij Łytwynow, w ubiegłym sezonie piłkarz Cariny Gubin. Z kolei jedynego gola dla gorzowian zdobył Łukasz Zakrzewski, który po poszukiwaniu innego klubu znowił treningi ze Stilonem:

Dodajmy, że drugi z gorzowskich spadkowiczów czyli Warta pokonała wczoraj imienniczkę z Międzychodu 4:0. W gorzowskim zespole testowany był Japończyk Mamoru Tschuyia (w ubiegłym sezonie Lubuszanin Drezdenko). 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku