°C

Inneko ocenia śmietnikowe altany

fot:E.Kobelak

Poszukiwania ekobohaterów rozpoczęte. Pracownicy Inneko czyli firmy wywożącej nasze śmieci rozpoczęli kontrole śmietnikowych altanek. Takiej ocenie altany będą poddawane co dwa tygodnie.

Ci mieszkańcy, którzy udowodnią, że potrafią prawidłowo segregować odpady, a wygląd śmietnikowej altany nie jest im obojętny będą mogli liczyć na nagrody. Mówi dyrektor Inneko Monika Piaskowska:

Nagrodą główną w konkursie na ekobohatera jest nowa altana śmietnikowa lub gniazdo pojemników półpodziemnych. Co trzy miesiące mieszkańcy najlepiej segregujący odpady i dbający o wygląd swojej altany mają otrzymać także drobne upominki. Mówi Paulina Nowicka:

Na altanach śmietnikowych, z których odpady odpiera spółka Inneko, pojawiły się specjalne tablice. Tam też znajdziecie informacje jak oceniona została wasza altana śmietnikowa. Chodzi o osiedla: Staszica, Słoneczne i Chruścik.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka