°C

Pijany kierowca tira na S3

Pijany kierowca tira zaczął cofać samochód na S3, kiedy zorientował się, że za chwilę będzie kontrolowany przez policjantów.

Dzisiaj funkcjonariusze – wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego i Strażą Graniczną – prowadzili działania na wysokości Marwic, w tzw. miejscu obsługi podróżnych. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kilkuset kierowców.

Wśród nich znalazł się 37–letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo. Mężczyzna chcąc uniknąć kontroli, próbował wycofać pojazd z drogi ekspresowej. Natychmiastowa reakcja policjantów pozwoliła na zatrzymanie kierowcy, który jak się okazało – miał blisko promil alkoholu. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, a on sam odpowie teraz przed sądem.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka