°C

Prezydent złożył życzenia Polkom

 

Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Kobiet prezydent Andrzej Duda złożył życzenia wszystkim Polkom. A zwłaszcza - "pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, optymizmu i wytrwałości, spełnienia marzeń i realizacji planów".

Prezydent przypomniał, że przypadające w tym roku stulecie odzyskania niepodległości zbiega się z setną rocznicą przyznania Polkom praw wyborczych. „To szczególnie dobre okazje, aby wyrazić uznanie i szacunek polskim kobietom za ich dokonania, siłę, a zarazem wrażliwość i podziękować za całe dobro, jakie od Pań otrzymujemy” – czytamy w życzeniach od Pałacu Prezydenckiego.

Andrzej Duda zwrócił również uwagę, że współczesne Polki coraz częściej podejmują wyzwania godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych. ” Obowiązkiem państwa, naszym obowiązkiem, jest wspomagać ten wysiłek, dawać oparcie polskim kobietom i polskim rodzinom, dla dobra nas wszystkich” – napisał prezydent.

„Niech ten dzień będzie nie tylko miłym przerywnikiem w nie zawsze łatwej codzienności, ale także prawdziwym potwierdzeniem wielkiej wartości, jaką wnoszą Panie w nasze życie” – pisze Andrzej Duda, na zakończenie, skierowanych do wszystkich Pań, życzeń.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku