°C

Prezydent złożył życzenia Polkom

Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Kobiet prezydent Andrzej Duda złożył życzenia wszystkim Polkom. A zwłaszcza - "pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, optymizmu i wytrwałości, spełnienia marzeń i realizacji planów".

Prezydent przypomniał, że przypadające w tym roku stulecie odzyskania niepodległości zbiega się z setną rocznicą przyznania Polkom praw wyborczych. „To szczególnie dobre okazje, aby wyrazić uznanie i szacunek polskim kobietom za ich dokonania, siłę, a zarazem wrażliwość i podziękować za całe dobro, jakie od Pań otrzymujemy” – czytamy w życzeniach od Pałacu Prezydenckiego.

Andrzej Duda zwrócił również uwagę, że współczesne Polki coraz częściej podejmują wyzwania godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych. ” Obowiązkiem państwa, naszym obowiązkiem, jest wspomagać ten wysiłek, dawać oparcie polskim kobietom i polskim rodzinom, dla dobra nas wszystkich” – napisał prezydent.

„Niech ten dzień będzie nie tylko miłym przerywnikiem w nie zawsze łatwej codzienności, ale także prawdziwym potwierdzeniem wielkiej wartości, jaką wnoszą Panie w nasze życie” – pisze Andrzej Duda, na zakończenie, skierowanych do wszystkich Pań, życzeń.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.