°C

Będzie kolejny przetarg

RG

Będzie kolejny przetarg na wykonanie dokumentacji przebudowy ulic: Hawelańskiej, Zabytkowej i Wełnianego Rynku. W planach miasta jest uspokojenie ruchu pojazdów w tym rejonie tak, by choćby latem, okoliczni przedsiębiorcy mogli wystawić na zewnątrz swoich lokali krzesełka i stoliki.

 Do pierwszego przetargu na to zadanie zgłosiły się dwie firmy, jednak złożone przez nich oferty znacznie przekroczyły kwotę jaką na to zadanie przeznaczyło miasto. – Ogłosimy kolejny przetarg, ograniczając to zamówienie – mówi wiceprezydent Agnieszka Surmacz:

 

Jak dodaje wiceprezydent Surmacz znaczący wpływ na koszt planowanych prac mają zakładane badania, które miałyby dać odpowiedz czy proponowane przez urząd rozwiązanie podoba się mieszkańcom:

 

Badania i projekt miałyby zostać wykonany jeszcze w tym roku. Prace budowlane miałyby ruszyć w 2020 roku.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.