°C

Ukończenie ul. Sikorskiego znowu się opóźni?

fot. M.Sasim

Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego na razie podtrzymuje, że termin zakończenia prac to sierpień 2019 roku. Wiele wskazuje jednak na to, że budowlańcy opuszczą centrum dopiero pod koniec roku.

Pojawiły się kolejne utrudnienia przy Parku Wiosny Ludów, możliwe więc, że cała inwestycja się opóźni. Oficjalnej informacji na ten temat jeszcze nie ma – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta:

Przypomnijmy, o dotrzymanie terminu ukończenia prac na Sikorskiego pytaliśmy was w jednej z naszych sond internetowych. Mieszkańcy byli wtedy nieco sceptyczni:

Dodajmy, że także prace na głównym skrzyżowaniu przy Katedrze maja poślizg. W tym przypadku – jak wyjaśniają drogowcy – winne są upały.

Jedna odpowiedź do “Ukończenie ul. Sikorskiego znowu się opóźni?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.