°C

Nasi kajakarze po pierwszych startach w Mińsku

fot. Filip Górecki

Trójka gorzowskich kajakarzy ma za sobą pierwsze występy podczas Igrzysk Europejskich w Mińsku.

Do czwartowego finału K4 na 500 metrów awansowała osada w składzie z Karoliną Nają i Anną Puławską. Polki w eliminacjach przypłynęły drugie za Węgierkami. Puławska wystąpiła także w eliminacjach K1 na 500 metrów gdzie zajęła 2. miejsce , po czym kilka godzin później wygrała półfinał i w czwartek powalczy o medal także w tej konkurencji. Z kolei Naję czeka jeszcze w środę start w eliminacjach K2 na 200. 

Niestety nie powiodło się dziś męskiej czwórce na 500 metrów, gdzie płynął m.in. Przemysław Korsak. Polacy w półfinale zajęli ostatnie miejsce, więc dla zawodnika KS G`Power Gorzów Igrzyska Europejskie już się zakończyły. Przypomnijmy, że kilka dni temu z rywalizacją w turnieju bokserskim w I rundzie pożegnał się Tomasz Niedźwiecki z BKS Orkan.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.