°C

Stilon wygrywa Puchar Polski na szczeblu lubuskim!

fot. Filip Górecki

Piłkarze Stilonu Gorzów pokonali 2-1 Wartę Gorzów w finale Pucharu Polski na szczeblu lubuskim. Do ustalenia wyniku potrzebna była dogrywka - po 90 minutach był remis 1-1.

Pierwszy gol w meczu padł już w 10 minucie. Kopeć dograł do Zakrzewskiego a ten uderzył celnie z kilku metrów i było 1-0 dla Warty. 

Po tej bramce Warta się cofnęła, a Stilon ruszył do odrabiania strat – udało mu się w 29 minucie. Po rogu i wrzutce Maliszewskiego Nowak główką wyrównał. 

Do przerwy oba zespoły grały szybko, ale po kilku ciekawych akcjach goli nie było – po 45 minutach wynik brzmiał więc 1-1.

W drugiej połowie mecz był żywy, ale żaden  z zespołów nie zdobył gola choć chwilę przed końcem Warta miała 100-procentową sytuację – świetnie zachował się jednak bramkarz Stilonu i doszło do dogrywki. 

W 95 minucie decydująca akcja meczu – po rzucie rożnym wprowadzony w II połowie Drame głową z bliska strzelił gola dla Stilonu!

Do końca Warta jeszcze próbowała doprowadzić choćby do remisu, ale jej się nie udało i spośród dwójki spadkowiczów z 3 ligi na koniec sezonu cieszył się tylko Stilon!!!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.