°C

Stilon wygrywa Puchar Polski na szczeblu lubuskim!

Piłkarze Stilonu Gorzów pokonali 2-1 Wartę Gorzów w finale Pucharu Polski na szczeblu lubuskim. Do ustalenia wyniku potrzebna była dogrywka - po 90 minutach był remis 1-1.

Pierwszy gol w meczu padł już w 10 minucie. Kopeć dograł do Zakrzewskiego a ten uderzył celnie z kilku metrów i było 1-0 dla Warty.

Po tej bramce Warta się cofnęła, a Stilon ruszył do odrabiania strat – udało mu się w 29 minucie. Po rogu i wrzutce Maliszewskiego Nowak główką wyrównał.

Do przerwy oba zespoły grały szybko, ale po kilku ciekawych akcjach goli nie było – po 45 minutach wynik brzmiał więc 1-1.

W drugiej połowie mecz był żywy, ale żaden  z zespołów nie zdobył gola choć chwilę przed końcem Warta miała 100-procentową sytuację – świetnie zachował się jednak bramkarz Stilonu i doszło do dogrywki.

W 95 minucie decydująca akcja meczu – po rzucie rożnym wprowadzony w II połowie Drame głową z bliska strzelił gola dla Stilonu!

Do końca Warta jeszcze próbowała doprowadzić choćby do remisu, ale jej się nie udało i spośród dwójki spadkowiczów z 3 ligi na koniec sezonu cieszył się tylko Stilon!!!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.