°C

Ruszyła rezerwacja biletów na Festiwal im. W. Kilara

A.Dobosiewicz

„Sekwencje Polskie” to hasło VII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara, który odbędzie się w Filharmonii Gorzowskiej od  11 do 25 października. Rezerwacja biletów już ruszyła.

Tegoroczna edycja będzie dużo bogatsza od poprzedniej. Mówi dyrektor artystyczny i dyrygent Jacek Kraszewski:

W programie festiwalu znajdzie się  także propozycja dla najmłodszych  – to mikroopera „Milcząca rybka”. Przed słuchaczami po raz kolejny wystąpi znany akordeonista Marcin Wyrostek z zespołem,  a miłośnicy tańca mogą liczyć na znakomity spektakl przygotowany przez Polski Teatr Tańca. Festiwal to także szereg imprez towarzyszących – dodaje Jacek Kraszewski.

Przypomnijmy VII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara, odbędzie się w Filharmonii Gorzowskiej od 11 do 25 października.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.