°C

Gorzowianki z pomocą dla Afryki

autor: Piotr Wiśniewski
 

Daniela Pietkun, autorka bloga podróżniczego zolwimkrokiem.pl, zainicjowała akcję pomocy jednej ze szkół w Ghanie.

Wspólnie z siostrą, studentka chce zaopatrzyć dzieci w najpotrzebniejsze przedmioty, które pomogą im w nauce i w codziennym życiu. W jaki sposób chcą pomóc afrykańskim dzieciom inicjatorki akcji?

Afrykańska szkoła do której wybierają się w lipcu tego roku studentki z Gorzowa, to placówka skupiająca dzieci w różnym wieku.

Wolontariuszki z Gorzowa, będą prowadziły również warsztaty z higieny, bo jak twierdzi inicjatorka akcji jest to duży problem w tej części świata. Akcję można wspierać za pośrednictwem strony https://zrzutka.pl/paczka-dla-afryki.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku