°C

„Alternatywne” piątkowe Dni Gorzowa 2019

autor: Piotr Wiśniewski

Zespół Gra Sów, elektroniczny The Dumplings, rockowe Strachy na Lachy i lubiana przez wszystkie pokolenia Nosowska, to tylko niektóre atrakcje pierwszej odsłony Dni Gorzowa 2019.

Hasło „Alternatywa na piątek”, przyciągnęło na Błonia Nadwarciańskie tłumy mieszkańców w każdym wieku. Taka muzyka na początek, to zdaniem organizatora Hanny Błauciak dyrektor MCK, odpowiedź na głosy mieszkańców.

Gorzowianie dobrze przyjęli pierwszy dzień w ramach święta miasta. Zapytaliśmy mieszkańców jak podobały im się koncerty.

W piątkowy wieczór zagrano także klasycznie w gorzowskiej filharmonii. A w sobotę i niedzielę kolejne atrakcje tegorocznego święta miasta, będzie rodzinnie, artystycznie i plażowo, szczególnie nad Wartą.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.