°C

Gorzowianie bronili się przed gradem

RG

Nie sprawdziły się zapowiedzi synoptyków o intensywnych opadach, wietrze i gradzie, jakie miały pojawić się na naszym terenie. Gorzowianie wyciągnęli jednak wnioski z wtorkowej nawałnicy, której towarzyszył grad miejscami wielkości kurzych jaj. Koce, kartony, plandeki- wszystko co mogło zamortyzować uderzenia gradowych kul w karoserię albo samochodowe szyby- poszły w ruch.

Mieszkańcy, którzy nie maja garaży, radzili sobie jak mogli, żeby uniknąć uszkodzenia samochodów przez zapowiadany grad. Pod dach swoich wielopoziomowych parkingów wpuściły kierowców galerie handlowe. Parkingi wypełniły się po brzegi. Na szczęście prognozy, choć synoptycy przewidywali ich 90-procentową sprawdzalność, nie potwierdziły się.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.