°C

Od soboty zamknięcie mostu

fot. RG

W najbliższy piątek od godz. 12 zamykana będzie ulica Fabryczna. To jeden z elementów przygotowań do Dni Gorzowa. Na Fabrycznej tradycyjnie ustawią się właściciele stoisk gastronomicznych. W sobotę rano zamknięty zostanie most staromiejski, rondo św. Jerzego i Fabryczna aż do Towarowej i ul. Wał Okrężny wraz z Nadbrzeżną.

 Przejazd z centrum miasta na Zawarcie możliwy będzie wyłącznie przez most Lubuski po trasie: ulica Chrobrego – Jagiełły – Warszawska – rondo Santockie – Trasa Nadwarciańska – rondo Kasprzaka – Koniawska – rondo Grobla. Autobusy miejskie w trakcie zamknięcia mostu Staromiejskiego korzystać będą z ulic Spichrzowej i Hejmanowskiej.

Przejazd do centrum z Zawarcia (od ulicy Śląskiej) będzie możliwy ulicami Wawrzyniaka –– Kolejową – Przemysłową – Woskową – Zieloną – Trasą Nadwarciańską – do ronda Santockiego. W związku z wyznaczonymi objazdami na ulicy Kolejowej wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania.

 W trakcie obowiązywania czasowej organizacji ruchu wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniu ulic Spichrzowa – Chrobrego – Nadbrzeżna, rondzie Santockim oraz Przemysłowa – Mechaniczna. W przypadku takiej konieczności policjanci będą kierować ruchem również na rondzie Santockim.

Z tras objazdu korzystać będą również autobusy MZK, kursujące na pętlę Śląska Pole – Golfowe (m. in. linie 101, 111, 125).

Ulice i most będą zamknięte do poniedziałku do 4 rano.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.