°C

Elektrociepłowni zaprasza

Zdj. Elektrociepłownia Gorzów

Elektrociepłownia w Gorzowie zaprasza w najbliższą sobotę 15 czerwca w godzinach 10 - 14 na ulicę Energetyków na Dzień Otwarty.

To jedyny taki dzień w roku, kiedy można wejść i zobaczyć od środka gorzowską elektrociepłownię – w jaki sposób wytwarza się energię elektryczną i ciepło oraz jak się je dostarcza do mieszkańców miasta. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć najnowszy blok gazowo-parowy, oddany do eksploatacji w 2017 roku, który obecnie jest podstawowym źródłem zasilania miasta w ciepło. Na wszystkie pytania odpowie zespół ekspertów.

Program Dnia Otwartego,oprócz wycieczek z przewodnikiem po zakładzie, przewiduje wiele atrakcji dla dzieci, m. in. konkursy z nagrodami, zjeżdżalnię, kącik lego gigant, pokazy szalonego profesora, a także pokaz wozu strażackiego i tradycyjnie już przejażdżkę lokomotywą.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.