°C

E.Rafalska podsumowała wybory

Elżbieta Rafalska podsumował dziś wybory do Parlamentu Europejskiego. Podczas spotkania z dziennikarzami, poseł elekt podziękowała mieszkańcom za udział w wyborach i wszystkie głosy oddane na listę Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepszy wynik Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło w gminie Niegosławice, Szlichtyngowa, Siedlisko, Przewóz i Szczaniec.

Elżbieta Rafalska zaznaczyła, że jej identyfikacja z regionem i sprawami dotyczącymi Gorzowa i województwa lubuskiego była i zawsze będzie bardzo silna

28 maja wygasł mandat Elżbiety Rafalskiej jako posła RP, tym samym skończyła się także praca biura parlamentarnego przy ulicy Hawelańskiej w Gorzowie. Biuro europoseł Elżbiety Rafalskiej ruszy 2 lipca wraz z zaprzysiężeniem w Brukseli.

2 odpowiedzi na “E.Rafalska podsumowała wybory”

  1. przekupieni wyborcy jednorazową jałmużną 850 zł netto
    4 tys każemu emerytowi zabierają rocznie w podatkach bezpośrednich od wypłaty emerytury
    800 złotych zwrócili

    ale durny tłum wdzięcznyn poszedł i dał im „miejsca pracy” w unijce której są zresztą przeciwni

    pojechali tam tylko dla kasy którą unia przekupuje byłych premierów i ministrów dla mnożenia prawa i czynienia szkodliwych przepisów ograniczających przedsiębiorczość i swobody obywatelskie.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.