°C

Sprzedane pierwsze działki na osiedlu Leśnym

fot:RG

Miasto sprzedało trzy z siedmiu działek na osiedlu Leśnym które ma powstać tuż przed Kłodawą. Pierwszy przetarg zakończył się wpływem do kasy miasta w wysokości około 646 tysięcy złotych. To połowa kwoty jaką miasto zainwestowało w budowę ulicy Sosnowej prowadzącej do osiedla.

Tereny te od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców i to zainteresowanie wciąż się utrzymuje, mimo że sprzedano jedynie trzy nieruchomości. Mówi dyrektor wydziału gospodarki nieruchomościami Stanisława Sztuka:

Jedynie cześć działek na terenie osiedla jest uzbrojona, ale ma się to zmienić

Kolejny przetarg zaplanowano na 18 czerwca. Osoby które chcą wziąć w nim udział, powinny do jutra, do końca dnia pracy urzędu, wpłacić wymagane wadium.

W sumie pod młotek pójdzie 80 działek, o powierzchni od 12 do 20 arów. Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Majątku Urzędu Miasta Gorzowa tel. 95 73-55-579, 95 73-55-524.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.