°C

Stali i Get Well mecz o wszystko

Tomasz Jocz

Dla drużyn truly.work Stali Gorzów Wlkp i Get Well Toruń już pierwszy mecz rundy rewanżowej może okazać się najważniejszym meczem sezonu.

Zwycięstwo zespołu z Gorzowa pozwoli stalowcom nadal realnie myśleć o walce o play off. Porażka sprawi, że gorzowska ekipa będzie musiał skupić się na bojach o utrzymanie się w PGE Ekstralidze. Z kolei zespół z Torunia, przegrywając różnicą co najmniej 10 punktów mocno ograniczy swoje szanse na spokojne utrzymanie się w rozgrywkach. Czy zatem gorzowską ekpię stać jest na zwycięstwo za trzy punkty? Na to pytanie odpowiada trener Stanisław Chomski:

Nie da się jednak ukryć, że o zwycięstwo różnicą co najmniej 10 punktów łatwo nie będzie, bo zespół z Torunia złożony jest z bardzo doświadczonych zawodników:

Kibice Stali liczą na kolejny udany występ zawodników młodzieżowych: Rafała Karczmarza i Mateusza Bartkowiaka. Ten drugi zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, ale jednocześnie zwraca uwagę na to, że różnica między zawodami młodzieżowymi a meczami o ligowe punkty jest bardzo duża.

Mecz truly.work Stali z Get Well Toruń odbędzie się w niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Początek spotkania o godz. 16.30.

Awizowane składy:

Get Well:

1. Niels Kristian Iversen
2. Norbert Kościuch
3. Chris Holder
4. Filip Nizgorski
5. Jason Doyle
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Maksymilian Bogdanowicz

truly.work Stal:

9. Szymon Woźniak
10. Peter Kildemand
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.