°C

Koszykarki AZS AJP przegrały z liderem z Bydgoszczy

fot. Ryszard Rachlewicz
 

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów przegrał z Artego Bydgoszcz w kolejnym meczu BLK 60-72 .

Podopieczne Dariusza Maciejewskiego prowadziły po I kwarcie 19:16, ale dwie kolejne kwarty to przewaga liderek. Drugą wygrały aż 21:9, w trzeciej dodały jeszcze 4 punkty przewagi i było 38:51. W ostatniej kwarcie gorzowianki zerwały się w pogoń, zeszły na 6 punktów straty, ale nic więcej nie były w stanie zrobić. Artego ostatecznie wygrało 12 punktami. 

InvestInTheWest AZS AJP – Artego 60:72 (19:16, 9:21, 10:14, 22:21)

InvestInTheWest AZS AJP: Natalie Hurst 17, Julija Rytsikowa 0, Annamaria Prezelj 8, Beata Jaworska 4, Aleksandra Pawlak 6, Magdalena Szajtauer 2, Paulina Misiek 9, Daria Stelmach 6, Carolyn Swords 8.

Artego: Jennifer O’Neill 14, Agnieszka Szott-Hejmej 5, Elżbieta Międzik 8, Dragana Stanković 18, Denesha Stallworth 11, Julia Adamowicz 12, Justyna Żurowska-Cegielska 4.

 

Tomasz Herkt – trener Artego:

Dariusz Maciejewski – trener InvestInTheWest AZS AJP:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku