°C

Koszykarki AZS AJP przegrały z liderem z Bydgoszczy

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów przegrał z Artego Bydgoszcz w kolejnym meczu BLK 60-72 .

Podopieczne Dariusza Maciejewskiego prowadziły po I kwarcie 19:16, ale dwie kolejne kwarty to przewaga liderek. Drugą wygrały aż 21:9, w trzeciej dodały jeszcze 4 punkty przewagi i było 38:51. W ostatniej kwarcie gorzowianki zerwały się w pogoń, zeszły na 6 punktów straty, ale nic więcej nie były w stanie zrobić. Artego ostatecznie wygrało 12 punktami.

InvestInTheWest AZS AJP – Artego 60:72 (19:16, 9:21, 10:14, 22:21)

InvestInTheWest AZS AJP: Natalie Hurst 17, Julija Rytsikowa 0, Annamaria Prezelj 8, Beata Jaworska 4, Aleksandra Pawlak 6, Magdalena Szajtauer 2, Paulina Misiek 9, Daria Stelmach 6, Carolyn Swords 8.

Artego: Jennifer O’Neill 14, Agnieszka Szott-Hejmej 5, Elżbieta Międzik 8, Dragana Stanković 18, Denesha Stallworth 11, Julia Adamowicz 12, Justyna Żurowska-Cegielska 4.