°C

Mieszkańcy Strzelec u wojewody

fot:E.Kobelak

Od 30 lat czekają na obiecywaną drogę. Mieszkańcy osiedla przy ulicy Słonecznej w Strzelcach Krajeńskich, przyjechali dziś do wojewody z prośba o pomoc w rozwiązaniu ich wieloletniego problemu.

 – Od lat słyszymy, że droga będzie wybudowana i co roku okazuje się, że są ważniejsze inwestycje – mówi Romuald Klaszczyński, mieszkaniec domu przy ulicy Słonecznej:

Budowa ulicy Słonecznej została zgłoszona przez Urząd Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie do dofinansowania z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.

– Znam problem mieszkańców tej ulicy i mam nadzieję, że projekt zostanie oceniony wysoko, tak by problem udało się rozwiązać – mówi wojewoda Władysław Dajczak:

Jeśli projekt otrzymałby dofinansowanie, budowa tej drogi mogłaby ruszyć jeszcze w tym roku – mówi burmistrz Strzelec Krejeńskich Mateusz Feder:

Stan dróg to wciąż najczęstszy problem z którym mieszkańcy i samorządowcy zwracają się do wojewody.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.