°C

Policja poszukuje sprawców znieważenia pomnika

Gorzów Wielkopolski, 07.10.2018. Ods³oniêcie pomnika kapelana "Solidarnoœci" ks. pra³ata Witolda Andrzejewskiego, 7 bm. w Gorzowie Wielkopolskim. (mr) PAP/Lech Muszyñski

Gorzowska policja poszukuje osób, które w miniony weekend obrzuciły śmieciami pomnik ks. Witolda Andrzejewskiego. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę.

– Postępowanie prowadzone jest pod kątem znieważenia pomnika – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej w Gorzowie:

Policja nie zdradza, czy zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu:

Pomnik legendarnego kapelana gorzowskiej Solidarności stoi przy Katedrze od października ubiegłego roku.

2 odpowiedzi na “Policja poszukuje sprawców znieważenia pomnika”

  1. Ostatnie wydarzenia polityczne i około-polityczne z udziałem rządu, opozycji, kościoła dają różnym świrom i zwykłym idiotom pretekst do rzeczy na które normalnie nie mogliby sobie pozwolić. Politycy spuścili ze smyczy demony które teraz krążą nam nad głowami

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.