°C

Stilon przegrywa – spadek coraz bliżej

fot. Filip Górecki
 

Walczący o utrzymanie w III lidze Stilon Gorzów przegrał u siebie z Miedzią II Legnica 0:1.

Jedynego gola strzelił w 30 minucie Mateusz Zatwarnicki: piłka po jego uderzeniu zza pola karnego odbiła się od jednego ze stilonowców i wpadła do siatki. W tej części gry lepszym zespołem wydawali się legniczanie, natomiast w drugiej połowie Stilon postawił wszystko na jedną kartę. Nasz zespół zepchnął dolnoślązaków do defensywy, ale w wielu sytuacjach brakowało wykończenia czy częściej po prostu skutecznego ostatniego podania. Najbliżej zdobycia wyrównującej bramki był Myrosław Taranenko, który w 67 minucie uderzył z okolic szesnastego metra, ale kapitalną interwencją popisał się golkiper Miedzi II, Jan Szpaderski. W końcówce legniczanie mogli po groźnej kontrze mogli strzelić drugiego gola, ale Tomasz Żyliński trafił w słupek.

W gorzowskim zespole pierwsze ligowe spotkanie po prawie 14 miesiącach przerwy spowodowanej ciężką kontuzją rozegrał Alan Błajewski:

Trener gości Radosław Bella uważa, że jego drużynie nie było łatwo dziś zdobyć 3 punkty:

Trener Stilonu Kamil Michniewicz żałuje, że jego zespół nie udokumentował bramką przewagi w drugiej połowie:

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku