°C

Kultura łowiecka nad Wartą

fot. RG
 

W niedzielę na błoniach nad Wartą w Gorzowie odbędzie się „Międzynarodowy Dzień Inwalidy z Kulturą Łowiecką”. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, dobrej muzyki i oczywiście myśliwskiego jedzenia.

Akcja jest organizowana od dawna przez Koło Łowieckie Dzik ze Słońska. Mówi prezes Franciszek Jamniuk:

Celem jest integracja osób niepełnosprawnych, promowanie kultury łowieckiej zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, krzewienie tolerancji oraz przełamywanie barier mentalnych, kulturowych i społecznych. Do udziału w imprezie zaprasza także łowczy okręgowy Wojciech Pawliszak:

Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 10.00. O godz. 18.00 rozpocznie się wspólna biesiada myśliwska. Patronat medialny nad imprezą ma Radio Gorzów.

Kultura łowiecka nad Wartą - Radio Gorzów 95,6FM


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku