°C

Zakaz sprzedaży alkoholu przed meczami żużlowymi?

fot: P.Małyszko
 

Zakaz sprzedaży alkoholu dwie godziny przed meczem żużlowym. O takiej możliwości dyskutowali dziś uczestnicy spotkania w sprawie sytuacji na Zawarciu podczas meczów. Z prośbą o takie spotkanie wystąpił przewodniczący Komitetu Rewitalizacji Zawarcie Jan Biernacki.

 Rozmowy dotyczyły głównie parkowania podczas meczów, ale pojawił się także pomysł wprowadzenia przed meczami prohibicji. Mówi Jan Biernacki:

 

Decyzja o ewentualnym wprowadzeniu takiego zakazu należałaby jednak do prezydenta i miejskich radnych. Poruszając temat parkowania w okolicach stadionu, uczestnicy spotkania rozważali dwie możliwości. Mówi miejski inżynier ruchu Rafał Krajczyński:

 

Wiadomo, że porządku wokół stadionu strzec mają także miejscy strażnicy. Do ich zadań leżało będzie głównie pilnowanie tego jak i gdzie kibice zostawiają swoje auta. Strażnicy byli na Zawarciu już w miniony piątek. Mówi komendant Andrzej Jasiński:

 

Dzisiejsze spotkanie nie było ostatnim. Na kolejne zaproszony ma zostać przedstawiciel klubu Stal Gorzów. Data kolejnego spotkania nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku