°C

Wygrana koszykarek AZS AJP w Sosnowcu

fot. Ryszard Rachlewicz
 

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów wygrywa w Sosnowcu mecz Energa Basket Ligi kobiet. Nasze panie pokonały miejscowe KS JAS-FBG Zagłębie 79:69.

Rano, przed meczem okazało się, że Carolyn Swords ma wysoką temperaturę i nie będzie mogła zagrać. To sprawiło, że trener Dariusz Maciejewski musiał zmienić plan gry i przenieść ciężar gry w ataku na obwód. Jak si,ę okazało jego podopieczne wykonały  swoje zadanie, bo – podobnie jak w meczu w Poznaniu – imponowały skutecznością rzutów za trzy punkty.

Akademiczki wygrały I kwartę 7 punktami i taką przewagę miały też po I połowie (40:47). W II połowie utrzymywały bezpieczną przewagę i wygrały ostatecznie 10 punktami. 

Leszek Marzec – trener JAS-FBG Zagłębia:

Dariusz Maciejewski – trener InvestInTheWest AZS AJP:

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – InvestInTheWest AZS AJP 69:79 (15:22, 25:25, 16:16, 13:16)
JAS-FBG Zagłębie: Stephany Skrba 14, Michaela Stara 11, Marta Dobrowolska 0, Naketia Swanier 6, Egle Šikšniute 8, Agnieszka Fikiel 6, Robyn Parks 24, Marta Urbaniak 0.
InvestInTheWest AZS AJP: Miah Spencer 6, Natalie Hurst 15, Julija Rytsikowa 7, Annamaria Prezelj 0, Beata Jaworska 4, Aleksandra Pawlak 17, Magdalena Szajtauer 10, Paulina Misiek 17, Daria Stelmach 3.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku