°C

Sprzątamy Gorzów bo LUBIMY

autor: Piotr Wiśniewski
 

Kilkudziesięciu eko-zapaleńców, zebrało się dzisiaj w okolicach ulicy Walczaka, by pochylić się nad czystością naszego miasta.

To wydarzenie organizowane po raz pierwszy przez inicjatywę społeczną „Gorzów To MY”, ma zachęcić mieszkańców do zadbania o swoje najbliższe otoczenie. Mówi organizator Marek Rybka.

Na pierwszy ogień poszły tereny ogródków działkowych, w okolicy szpitala psychiatrycznego. Jak się okazuje, mieszkańcy przyszli na tą akcję, bo zależy im na czystym otoczeniu.

Kolejna akcja planowana jest na 7 kwietnia tego roku. Nasi eko-mieszkańcy, zadbają wtedy o osiedle Piaski. Podczas sprzątania powstanie film, który w przyszłości posłuży jako materiał w akcji edukacyjnej w gorzowskich szkołach.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku