°C

Podsumowano sport lubuski w 2018 roku. Lubuskie jedenaste, Gwardia najlepsza

M.Noskowicz
 

Województwo lubuskie na jedenastym miejscu, a ZKS Gwardia Zielona Góra najlepszym lubuskim klubem. W Drzonkowie podsumowano współzawodnictwo sportu dzieci i młodzieży za rok 2018.

Nasze województwo zajęło w krajowej klasyfikacji – podobnie jak przed rokiem – jedenaste miejsce. – Na pewno mogło być lepiej – uważa prezes Lubuskiej Federacji Sportu Bogusław Wontor:

W klasyfikacji klubowej najlepsza okazała się Gwardia Zielona Góra. – To dla nas duży sukces – powiedział nam prezes klubu Jerzy Karwecki:

Na drugim miejscu w klasyfikacji uplasowali się przedstawiciele AZS AWF Gorzów. Jeden z trenerów Marek Zachara cieszy się z tej pozycji tym bardziej, że klub może wysłać aż kilkoro zawodników na igrzyska olimpijskie:

 

Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia oraz stypendia od marszałka województwa najlepszym sportowcom, trenerom i działaczom. Łącznie sklasyfikowano prawie 130 klubów lubuskich. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku