°C

Tor rowerowy, oświetlenie i chodniki

fot:E.Kobelak

Tor rowerowy, oświetlenie czy miejsca parkingowe - do urzędu miasta wpłynęły pierwsze wnioski do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego.

 – Cztery wnioski to niewiele, wiemy już jednak, że będą kolejne – mówi Anna Zaleska z Biura Rewitalizacji i Konsultacji Społecznych:

 

Ci, którzy pomysł mają, jednak potrzebują fachowej pomocy by złożyć go na piśmie, mogą skorzystać z maratonu pisania wniosków. W tegorocznej edycji wprowadzono kilka znaczących zmian, stąd warto skorzystać z pomocy urzędników. Maraton zaplanowano już na najbliższy wtorek w Sali 201 urzędu miasta przy Sikorskiego od godz. 17.00 do godz. 19.00:

 

W 2020 roku na realizację zadań Budżetu Obywatelskiego przeznaczono 5 mln 750 tysięcy złotych. Z tego 575 tysięcy pójdzie na kategorię ogólnomiejską, a 1 mln 150 tysięcy na kategorię oświatową. 4 mln 25 tysięcy przeznaczono na dziesięć kategorii rejonowych, co da w sumie 402 tysiące złotych na zadania dla każdego z gorzowskich osiedli.

Jedna odpowiedź do “Tor rowerowy, oświetlenie i chodniki”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.