°C

Jechał slalomem. Miał trzy promile

Podczas minionego weekendu policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali m.in. motorowerzystę, który na drodze w gminie Stare Kurowo jechał slalomem. Sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w radiowowzie.

Jak się okazało w czasie kontroli, 32 latek miał blisko trzy promile. Tłumaczył policjantom, że jechał z wizytą do rodziny i wypił wcześniej piwo. Z kolei ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 33 letni kierujący samochodem osobowym, który spowodował kolizję na drodze w miejscowości Osów pod Drezdenkiem. Auto wypadło z drogi i zatrzymało sie w rowie. Obaj panowie odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 33 latek odpowie również za jazdę bez uprawnień i samochodem niedopuszczonym do ruchu.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.