°C

„Studniówka po latach” po raz trzeci w I LO

autor: Piotr Wiśniewski

Ponad stu absolwentów i przyjaciół pierwszego liceum ogólnokształcącego w Gorzowie, bawiło się na trzeciej "studniówce po latach", organizowanej przez stowarzyszenie absolwentów i przyjaciół I LO.

Jak twierdzi Monika Kowalska, wiceprezes Stowarzyszenia, pomysł na tego typu spotkanie, zrodził się tuż po odchodach 70-lecia szkoły.

Zofia Bednarz, prezes stowarzyszenia i była dyrektorka szkoły, powiedziała nam, że szkole bardzo zależy na kontakcie z absolwentami, ale w imprezie chodzi również o zebranie funduszy na stypendia dla obecnych uczniów placówki.

Na początku imprezy, prowadzący Marcin Jarczyński, zaprosił wszystkich do tradycyjnego poloneza, a później do wspólnej zabawy.

Na zakończenie imprezy, organizatorzy zaprosili uczestników studniówki na kolejną studniówkę charytatywną za rok.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.