°C

Ekspert o szansach polskich szczypiornistek na ME: Najważniejsze, by wyszły z grupy

fot. pixabay.com
 

Wyjście z grupy to cel minimum? Chyba z taką tezą należy się zgodzić. Polskie szczypiornistki jutro rozpoczynają rywalizację na mistrzostwach Europy we Francji.

Polki w grupie zagrają z Danią, Szwecją i Serbią. Z tą ostatnią reprezentacją zmierzą się już jutro. Jakie szanse mają biało-czerwone? O mistrzostwach Europy rozmawiamy z naszym ekspertem. A jest nim Dariusz Kudła – lubuski koordynator ośrodków szkolenia piłki ręcznej.

– To dla nas ważny turniej – uważa Kudła:

Warto dodać, że w kadrze mamy dwie zawodniczki, które rozpoczynały swoją przygodę z piłką ręczną w Żarach. Są to Monika Kobylińska i Aneta Łabuda.- Bez wątpienia to ważne ogniwa naszej reprezentacji – dodaje Dariusz Kudła: 

Dodajmy, że pierwszy mecz z Serbią jutro o godzinie 18. Do następnej rundy awansują trzy czołowe drużyny z każdej z czterech grup.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku