°C

Krwiodawcy docenieni

fot:E.Kobelak
 

Na swoim koncie maja po kilkadziesiąt litrów oddanej krwi. Najbardziej zasłużonym honorowym krwiodawcom wręczono dziś odznaki, legitymacje oraz dyplomy.

 Spotkanie przedstawicieli władz miasta z krwiodawcami odbyło się w Pałacyku Ślubów. Decyzją ministra zdrowia Odznakę Honorowego Dawcy Krwi otrzymało 8 osób. W gronie tym był Jerzy Chodziński:

Swoje odznaki nadał także Lubuski Oddział Okręgowy PCK. Otrzymało je dziś łącznie 32 osoby. Złotą, najbardziej wartościowa otrzymał między innymi Dariusz Konopko, który zapewnia, że igły się nie boi:

Wyróżnienie trafiło także do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, której uczniowie w roku szkolnym 2017/2018 oddali ponad 67 litrów krwi

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku