°C

Haręźlak jak Kałuża? Komentarze do transferu

fot. Krzysztof Filmanowicz

Polityczny transfer w regionie. Startująca z listy Bezpartyjnych Samorządowców Wioleta Haręźlak tuż po wyborach zmieniła klub i po zaprzysiężeniu przeszła do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Sprawa robi się głośna w związku z szeroko komentowaną sytuacją na Śląsku i krytyce Wojciecha Kałuży, który z Nowoczesnej przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości.

O polityczny transfer pytaliśmy na naszej antenie lokalnych polityków. Tak sprawę ocenia senator Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki:

Waldemarowi Sługockiemu odpowiadała na naszej antenie minister Elżbieta Rafalska. Polityk Prawa i Sprawiedliwości uważa, że transfery polityczne są normą, a sytuacja w Lubuskiem w zestawieniu z tą na Śląsku, pokazuje podwójne standardy opozycji:

Komentując sprawę przejścia Wiolety Haręźlak do PSL, przewodniczący Klubu Bezpartyjnych Samorządowców Łukasz Mejza zaskakująco broni decyzji radnej i wyjaśnia, że stało się tak za jego wiedzą i zgodą, a wszystko jest realizacją politycznego planu:

 

Jedna odpowiedź do “Haręźlak jak Kałuża? Komentarze do transferu”

  1. Można by mówić o podwójnych standardach Platformy O.:
    „Kali ukraść krowa – dobrze, Kalemu ukraść krowa – źle”,

    ale przecież Platformy O. nie imają się żadne standardy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.