°C

Haręźlak jak Kałuża? Komentarze do transferu

fot. Krzysztof Filmanowicz
 

Polityczny transfer w regionie. Startująca z listy Bezpartyjnych Samorządowców Wioleta Haręźlak tuż po wyborach zmieniła klub i po zaprzysiężeniu przeszła do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Sprawa robi się głośna w związku z szeroko komentowaną sytuacją na Śląsku i krytyce Wojciecha Kałuży, który z Nowoczesnej przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości.

O polityczny transfer pytaliśmy na naszej antenie lokalnych polityków. Tak sprawę ocenia senator Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki:

Waldemarowi Sługockiemu odpowiadała na naszej antenie minister Elżbieta Rafalska. Polityk Prawa i Sprawiedliwości uważa, że transfery polityczne są normą, a sytuacja w Lubuskiem w zestawieniu z tą na Śląsku, pokazuje podwójne standardy opozycji:

Komentując sprawę przejścia Wiolety Haręźlak do PSL, przewodniczący Klubu Bezpartyjnych Samorządowców Łukasz Mejza zaskakująco broni decyzji radnej i wyjaśnia, że stało się tak za jego wiedzą i zgodą, a wszystko jest realizacją politycznego planu:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku