°C

Świetny mecz gorzowskich koszykarek

Koszykarki InvestInTheWest ENEI Gorzów pokonały Ślęzę Wrocław 78-62 w Energa Basket Lidze Kobiet. Koncert zagrała Maria Papova, która rzuciła 30 punktów!

Pierwszą kwartę gorzowianki wygrały 17-12. W II cały czas niewysoko prowadziły ze Ślęzą, a skończyły tę część meczu z prowadzeniem 34-25.

Po III kwarcie bez zmian – gorzowianki kontrolowały wynik – w pewnym momencie odskoczyły nawet na 14 punktów. Po wolnych Prezelji prowadziły 55-41 w 29 minucie. Po 30 mintuach było 57-46 dla podopiecznych Dariusza Maciejewskiego, które zbliżały się do zwycięstwa z niepokonaną do tej pory drużyną z Wrocławia.

W IV kwarcie gorzowianki przypieczętowały dobrą grę – odskoczyły w 34 minucie od rywalek na 20 punktów i było po meczu. Ostatecznie InvestInTheWest ENEA Gorzów pokonała Ślęzę Wrocław jeszcze wyżej, bo aż 78-62.