°C

Trzeci Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

autor: Piotr Wiśniewski
 

Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie, zorganizował dzisiaj Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Impreza odbywała się w ramach projektu „A mnie ta ziemia od innych droższa”.

Na szkolnej scenie zaprezentowali się wokaliści w czterech kategoriach wiekowych, a przedszkolaki przygotowały specjalną wystawę patriotyczną. O Festiwalu, który jest kolejnym elementem świętowania przez szkołę 100-lecia Niepodległości, mówi Dyrektor Szkoły Beata Korba.

Wśród sześćdziesięciu wokalistów, na Festiwalu zaśpiewali między innymi Patrycja Kałużna z Zespołu Szkół nr 12 oraz Mateusz Kwieciński i Franek Bracik z gorzowskiej pierwszej Szkoły Montessori. Uczestnikom bardzo podobała się impreza.

Z pozytywnymi wrażeniami z Festiwalu, wyszedł Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa.

Organizatorem Festiwalu była społeczność szkolna przy współpracy Stowarzyszenia św. Eugeniusza de Mazenoda, Fundacji Czysta Woda i Szkoły Muzycznej I stopnia w Gorzowie. Festiwal wspierał finansowo Urząd Marszałkowski woj. Lubuskiego i został objęty patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku