°C

Ale niespodzianka! Warta wygrała w Legnicy!

fot. Filip Górecki

Dużą niespodziankę sprawili piłkarze Warty Gorzów. W meczu trzeciej ligi nasz zespół - zajmujący ostatnie miejsce w tabeli - wygrał w Legnicy ze znacznie wyżej notowanymi rezerwami Miedzi 2:1.

Warta zaskoczyła dziś swoich kibiców bardzo dobra gra szczególnie w drugiej połowie. Po pierwszej prowadzili gospodarze 1:0. W drugiej części gry najpierw Mateusz Duchowski, a później Dominik Zakrzewski wpisali się na listę strzelców i ostatecznie gorzowianie zwyciężyli rezerwy Miedzi 2:1.

Uradowany po spotkaniu był trener Warty Mateusz Konefał:

Avatar

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

2 odpowiedzi na “Ale niespodzianka! Warta wygrała w Legnicy!”

  1. Paweł Cierniewski i czym tu się cieszyć? Trafiło się im jak ślepej kurze ziarno. Dalej tkwią na 16 miejscu i są w strefie spadkowej. A tak Konefał zapowiadał ,że III liga należy do Warty, ale szybko dostał po nosie i teraz grzeje miejsce w końcówce tabeli. Warta to słabeusze i nadają się tylko na IV ligę taka jest smutna prawda a zwycięstwo w Legnicy niewiele zmieni. nie zmieni

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.