°C

Vaculik: Chciałem pozostać w Gorzowie! Zmora: Martin chciał rozmontować Stal

M.Noskowicz

- Chciałem pozostać w Gorzowie na przyszły sezon. Stal miała pierwszeństwo w rozmowach. Odszedłem, bo na ostatniej gali (w Warszawie - dop.aut.) przekazano mi, że muszę szukać sobie klubu. Powiedział mi to trener przekazując informację od prezesa - to słowa Martina Vaculika - nowego żużlowca Falubazu Zielona Góra. Słowak w ostatnich dwóch sezonach reprezentował lokalnego rywala - Stal Gorzów.

Vaculik nie doszedł do porozumienia z władzami Stali, choć – jak mówił – chciał pozostać w Gorzowie.

Zupełnie inaczej do tej sprawy podchodzi prezes gorzowskiej drużyny. Ireneusz Maciej Zmora twierdzi, że klub był z zawodnikiem dogadany. – Nie potwierdzam, ze trener Chomski powiedział zawodnikowi, że nie ma dla niego miejsca w składzie. Martin chciał rozmontować Stal – mówi tajemniczo Zmora nie chcąc jednak wchodzić w szczegóły. 

Kto ma rację w tym sporze? 

Avatar

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.