°C

Vaculik: Chciałem pozostać w Gorzowie! Zmora: Martin chciał rozmontować Stal

M.Noskowicz
 

- Chciałem pozostać w Gorzowie na przyszły sezon. Stal miała pierwszeństwo w rozmowach. Odszedłem, bo na ostatniej gali (w Warszawie - dop.aut.) przekazano mi, że muszę szukać sobie klubu. Powiedział mi to trener przekazując informację od prezesa - to słowa Martina Vaculika - nowego żużlowca Falubazu Zielona Góra. Słowak w ostatnich dwóch sezonach reprezentował lokalnego rywala - Stal Gorzów.

Vaculik nie doszedł do porozumienia z władzami Stali, choć – jak mówił – chciał pozostać w Gorzowie.

Zupełnie inaczej do tej sprawy podchodzi prezes gorzowskiej drużyny. Ireneusz Maciej Zmora twierdzi, że klub był z zawodnikiem dogadany. – Nie potwierdzam, ze trener Chomski powiedział zawodnikowi, że nie ma dla niego miejsca w składzie. Martin chciał rozmontować Stal – mówi tajemniczo Zmora nie chcąc jednak wchodzić w szczegóły. 

Kto ma rację w tym sporze? 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku