°C

Najpierw spacerek, potem kłopoty – koszykarki z Gorzowa wygrywają z Widzewem

fot. Ryszard Rachlewicz

InvestInTheWest ENEA Gorzów wygrywa kolejny mecz w Energa Basket Lidze kobiet. Tym razem wyjazdowy z Widzewem Łódź 74-63.

Po I połowie gorzowianki prowadziły 42-25 i wydawało się, że po przerwie niewiadomą będzie tylko wysokość wygranej ekipy Dariusza Maciejewskiego.

Tymczasem łodzianki na na początku II połowy strefą, gorzowianki się pogubiły, straciły niemal zupełnie skuteczność i w 29 minucie prowadziły tylko 52-48. Trzecia kwarta przegrana została przez nie 12-25, a po 30 minutach wygrywały tylko 54-50.

Początek 4 kwarty to szok dla przyjezdnych! Agresywne łodzianki doprowadzają do remisu 58-58 w 33 minucie. Potem jednak sprawy w swoje ręce biorą Atkins i Papova i gorzowianki odskakują na 63-58. Trener gospodyń Elmedin Omanić bierze czas. Po nim jednak gorzowianki nie dają już rywalkom rozwinąć skrzydeł i ostatecznie wygrywają 74-63.

Najwięcej punktów dla gorzowskiej ekipy: Atkins 22, Papova 15, Zoll-Norman 9. 

Trener gorzowianek Dariusz Maciejewski:

Aleksandra Pawlak – Widzew Łódź:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.