°C

III liga – oba gorzowskie zespoły przegrały

Oba gorzowskie zespoły - Stilon i Warta - przegrały mecze XI kolejki III ligi piłkarskiej.

Stilon prowadził od 43 minuty na wyjeździe z Miedzią II Legnica, ale w 67 minucie gospodarze wyrównali, a w końcówce zdobyli jeszcze 2 gole. Miedź II – Stilon 3:1. Mówi trener Stilonu, Kamil Michniewicz:

Warta przegrała w Zdzieszowicach z Ruchem 0-2. Spotkanie ocenia trener warciarzy, Mateusz Konefał

Stilon jest 15 w tabeli z 10 punktami, Warta osiemnasta – ostatnia i ma na koncie 7 punktów. Na czele tabeli Górnik Polkowice, który ma 24 punkty, przed Zagłębiem II Lubin – 23.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.