°C

Powstaje drugi numer magazynu fantastycznego „LandsbergON”

Graf. Organizatora
 

W Gorzowie powstał magazyn fantasy "LandsbergON", który oprócz opowiadań science-fiction nawiązuje także do historii miasta. Pierwszy numer rozchodzi się jak świeże bułeczki, a Stowarzyszenie NOVUM już zabiera się za kolejną część magazynu.

Do redagowania gazety mógł włączyć się każdy chętny, co spotkało się ze sporym zainteresowaniem gorzowian. Mówi Marlena Kowalczyk, pracownik Stowarzyszenia NOVUM:

Pierwszy numer magazynu można było nabyć między innymi w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie czy Urzędzie Miasta. Powstała także wersja elektroniczna. Na tym jednak nie koniec, będzie drugi numer z fantastycznymi opowiadaniami, mówi Mariusz Sobkowiak, prezes Stowarzyszenia NOVUM:

Na wszystkich fanów science-fiction czeka nie lada niespodzianka, bo zaplanowano również spotkania autorskie z tymi, których prace znalazły się w gazecie:

A jeśli chce się dołożyć swoją „cegiełkę” do kolejnego numeru to prace można przesyłać na adres mailowy: landsbergon@gmail.com do końca września.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku