°C

Powstaje drugi numer magazynu fantastycznego „LandsbergON”

Graf. Organizatora

W Gorzowie powstał magazyn fantasy "LandsbergON", który oprócz opowiadań science-fiction nawiązuje także do historii miasta. Pierwszy numer rozchodzi się jak świeże bułeczki, a Stowarzyszenie NOVUM już zabiera się za kolejną część magazynu.

Do redagowania gazety mógł włączyć się każdy chętny, co spotkało się ze sporym zainteresowaniem gorzowian. Mówi Marlena Kowalczyk, pracownik Stowarzyszenia NOVUM:

Pierwszy numer magazynu można było nabyć między innymi w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie czy Urzędzie Miasta. Powstała także wersja elektroniczna. Na tym jednak nie koniec, będzie drugi numer z fantastycznymi opowiadaniami, mówi Mariusz Sobkowiak, prezes Stowarzyszenia NOVUM:

Na wszystkich fanów science-fiction czeka nie lada niespodzianka, bo zaplanowano również spotkania autorskie z tymi, których prace znalazły się w gazecie:

A jeśli chce się dołożyć swoją „cegiełkę” do kolejnego numeru to prace można przesyłać na adres mailowy: landsbergon@gmail.com do końca września.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.