°C

Piłkarskie derby Gorzowa na remis!

Zainaugurowała rozgrywki III liga piłkarska. Już w I meczu zmierzyły się Warta i Stilon Gorzów i w tych pierwszych od ponad 40 lat derbach Gorzowa padł remis 1-1. Do przerwy było 0-0.

W I połowie oba zespoły grały dość ostrożnie, lekką przewagę miała Warta, brami nie padły.

II połowa zaczęła się od gola dla Stilonu – w 51 minucie strzelił ją Jakub Okuszko! Warta rzuciła się do ataków i 20 minut później wyrównała. Łukasz Żeliszewski zdobył gola głową w 71 minucie po rzucie wolnym.

W końcówce było emocjonująco, było trochę kontrowersji, bo Stilon domagał się rzutu karnego, ale gola już nie było i mecz zakończył się podziałem punktów.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.