°C

Piłkarskie derby Gorzowa na remis!

Zainaugurowała rozgrywki III liga piłkarska. Już w I meczu zmierzyły się Warta i Stilon Gorzów i w tych pierwszych od ponad 40 lat derbach Gorzowa padł remis 1-1. Do przerwy było 0-0.

W I połowie oba zespoły grały dość ostrożnie, lekką przewagę miała Warta, brami nie padły.

II połowa zaczęła się od gola dla Stilonu – w 51 minucie strzelił ją Jakub Okuszko! Warta rzuciła się do ataków i 20 minut później wyrównała. Łukasz Żeliszewski zdobył gola głową w 71 minucie po rzucie wolnym.

W końcówce było emocjonująco, było trochę kontrowersji, bo Stilon domagał się rzutu karnego, ale gola już nie było i mecz zakończył się podziałem punktów.

5 odpowiedzi na “Piłkarskie derby Gorzowa na remis!”

1. @Andrew Te, ja również mam stosunek do falubazowskiej piłki że to sztuczny twór bez prawdziwych kibiców co pokazały „derby” w Zielonej, zniszczono Lechię która miała swoje sukcesy i tradycje i myślę że wierniejszych fanów… jednak myślę że mecze z Zieloną Górą czy derby Gorzowa pokazują że ludzie chcieliby piłki na lepszym poziomie niż obecnie… Gdyby Stilon grał w obecnej 2lidze przyjechałby Ruch Widzew Elana Radomiak czyli marki rozpoznawalne w Polsce więc frakwencja by była na 3 tys myślę a i sponsorzy by się szybko pojawili i warto by było zrobić obiekt jak w Legnicy czy Gliwicach

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.