°C

PO: porozmawiamy z mieszkańcami na ławeczce

fot. K.Rak

Platforma Obywatelska przeprowadziła dziś konferencję podsumowującą ich ostatnie działania, ale także zapowiadającą te najnowsze, między innymi spotkania z mieszkańcami na specjalnej ławeczce.

W tym roku PO zrealizowało wiele projektów, w których czynny udział brali mieszkańcy. Projekt „Polska Seniora” czy „Sprawa Polek” to tylko nieliczne z nich, które miały na celu spotkania z zainteresowanymi.
Teraz, w okresie letnim, działacze Platformy nie rezygnują z wychodzenia z ważnymi tematami do miasta i do ludzi. Rusza „Letnie Biuro Platformy Obywatelskiej”, jej członków można będzie spotkać w każdy poniedziałek na Wełnianym Rynku od 15.30 do 17.00 – opowiada Krystyna Sibińska, poseł PO:

Także Robert Surowiec, radny miasta i kandydat na prezydenta Gorzowa, chce rozmawiać z mieszkańcami o ich pomysłach na miasto, ale już nie w biurze, a na specjalnej ławeczce:

Pierwsze spotkanie „na ławeczce” już dziś o 17.00 w Parku Róż, później o 18.30 na Kwadracie.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka