°C

Jest informacja z otwarcia ofert na wywóz śmieci

fot. M. Sawoch
 

Cztery oferty wpłynęły do przetargu na wywóz odpadów komunalnych z terenu Gorzowa i gmin skupionych w Związku MG-6. Termin składania dokumentów minął dzisiaj. MG-6 w Biuletynie Informacji Publicznej opublikował już informację z otwarcia ofert.

Do wywozu nieczystości z terenu gmin Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn i Santok zgłosili się: Inneko z parnterem Albarem, Eneris z Altwaterem,  Komunalnik oraz Eko-Myśl z Trans-Kom. W zakresie podstawowym najtańsza proponowana oferta brutto wynosi tu niespełna 39,5 mln złotych, a najdroższa prawie 58 mln.

Śmieci z północnej części Gorzowa chcą wywozić trzy podmioty: Inneko, Eneris z partnerami i Komunalnik. Najniższa proponowana oferta w zakresie podstawowym wynosi tu niecałe 40 mln zł, a najwyższa to prawie 46 mln.

Do obsługi południowej części Gorzowa zgłosili się Inneko, Eneris z partnerami oraz Komunalnik. Tu najtańsza oferta opiewa na nieco ponad 44 mln zł, a najdroższa na prawie 61.

Kwoty, jakie na to zadanie przez najbliższe trzy lata chce wydać Związek Celowy Gmin MG-6, są  w sektorze pierwszym mniejsze o ponad 1 mln zł, a w sektorze drugim pozostaje około 2,5 mln zł zapasu. W sektorze trzecim MG-6 planuje wydać ponad 45,5 mln zł, co oznacza, że też jest zapas około 1,5 mln zł.

Na rozstrzygnięcia przetargowe przyjdzie nam teraz poczekać. Przypomnijmy, umowy z obecnymi wywoźnikami obowiązują do końca lutego.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku