°C

Jest pierwszy pomysł do budżetu obywatelskiego

materiał: UM Gorzowa
 

Jest pierwszy wniosek do budżetu obywatelskiego miasta na przyszły rok. Swoje propozycje mieszkańcy mogą składać od tego tygodnia. W ten sposób możemy mieć wpływ na zmiany w mieście i najbliższej okolicy naszego domu.

Pierwszy wniosek wpłynął z osiedla Słonecznego – mówi dyrektor Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji Anna Bonus Mackiewicz:

Urzędników nie dziwi tylko jeden złożony projekt. – Pierwsze dni zawsze takie są. Najwięcej propozycji wpływa po maratonie pisania wniosków:

Dodajmy, że maraton pisania wniosków zaplanowano na 1 lutego. Nabór wniosków trwa do 10 lutego. Łączna kwota przeznaczona na Budżet Obywatelski 2023 wynosi nieco ponad 7 mln.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku