°C

Offroadowy Mikołaj rozdaje prezenty

fot. M. Sawoch
 

Zamiast sań – samochody z napędem na 4 koła. Taki nietypowy środek transportu wybrał Mikołaj, który odwiedził dziś gorzowski szpital. Pomagali mu członkowie Fundacji Miłośników Off Road i strażacy-ochotnicy z Krzeszyc. Prezenty trafiły do pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym.

Kawalkada aut terenowych przed budynek szpitala przyjeżdża od ośmiu lat, zawsze w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Mówi prezes Fundacji Miłośnicy Off Road Gorzów, Marcin Choroszyński:

Na oddziale dziecięcym szpitala wojewódzkiego obecnie przebywa 10 dzieci. Prezenty w imieniu małych pacjentów odebrał starszy pielęgniarz Mirosław Zbyl.

W paczkach przywiezionych przez mikołajów w terenówkach były m.in. słodycze i zabawki. Strażacy dołączyli także bardzo praktyczny prezent – czujki czadu. Mówi Adrian Czarnecki z OSP Krzeszyce:

Mikołaje w autach terenowych odwiedzili dziś także Dom Samotnej Matki i Dom Dziecka w Sulęcinie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku