°C

„Jutro zaczyna się dziś” – Forum Gospodarcze

fot. M. Sawoch
 

"Jutro zaczyna się dziś" - pod takim hasłem zorganizowano dziś III Gorzowskie Forum Gospodarcze. Uczestnicy rozmawiali na temat wizji rozwoju społeczności Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, czyli Gorzowa i gmin partnerskich.

– Celem Gorzowskiego Forum Gospodarczego jest odpowiedzenie na pytania jak powinna wyglądać przyszłość i jak możemy pomóc naszym przedsiębiorcom – mówi prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

W spotkaniu wzięli udział naukowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów. – Miejski Obszar Funkcjonalny to szansa dla mniejszych miejscowości skupionych wokół Gorzowa – mówi Mateusz Karkoszka, sekretarz gminy Strzelce Krajeńskie:

Uczestnicy Gorzowskiego Forum Gospodarczego wysłuchali wykładów na temat trendów przyszłości, zielonej energii czy działań online. Jednym z prelegentów był dr hab. Piotr Olaf Żylicz, rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie:

Dziś wieczorem w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się także gala plebiscytu „Nawigator Biznesu”. Nagrody przyznawane są w 5 kategoriach, m.in. dla „Kobiety Biznesu” i „Małej Firmy Roku”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku