°C

Przenosin do „Przemysłówki” na razie nie będzie

fot:E.Kobelak
 

Przenosin  do  „Przemysłówki” nie będzie , przynajmniej na razie. Jeszcze latem miasto zapowiadało, że we wrześniu urzędnicy z  ulicy Okólnej, Teatralnej i Walczaka przeprowadzą się do wyremontowanych pomieszczeń biurowca w sercu miasta. Mieli zająć kondygnacje od czwartej do siódmej. Dziś dowiadujemy się, że przenosiny zostały przełożone na bliżej nieokreślony termin.

Mówi sekretarz miasta Eugeniusz Kurzawski:

Nieco więcej światła na sprawę rzuca prezydent miasta. – Chodzi o systemy przeciwpożarowe – mówi Jacek Wójcicki:

Niestety, także prezydent Wójcicki nie jest dziś w stanie powiedzieć o ile wydłuży się termin przeprowadzki, rozsianych teraz po mieście urzędników. Dodajmy, że remontowany obecnie niski budynek, w którym swoją siedzibę miał bank, a także parter i dwa pierwsze piętra budynku wysokiego mają zostać zajęte przez Miejskie Centrum Kultury. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku